Industrial fans

HÖCKER POLYTECHNIK GmbH pramoniniai ventiliatoriai yra tolygiai veikiančios, patikimos ir efektyviai energiją vartojančios Jūsų ventiliatorių technikos pagrindinės dalys. Kiekvienas ventiliatorius projektuojamas konkrečiam jo naudojimo tikslui ir taip pasiekia kuo geresnį našumo lygį. Naudodami energiją tausiai eikvojančius variklius ir dažnio keitiklius Jūs dar labiau sumažinate įrenginių energijos vartojimą.

Unsere Systeme

Für weiterreichende Informationen kontaktieren Sie uns, wir beraten Sie gern.

Vėlesnio įrengimo galimybė

Pakeitus senus ventiliatorius šiuolaikiškais, energiją tausiai vartojančiais ventiliatoriais gerokai sumažėja energijos išlaidos, be to, iki minimumo sumažinamas skleidžiamas triukšmas. Toks pakeitimas gali greitai kompensuoti nuolat kylančias energijos kainas.

Eksploatavimas efektyviai vartojant energiją

Aukštas našumo lygis taupo energiją ir mažina išlaidas. Įmonės HÖCKER POLYTECHNIK technikos specialistai, atsižvelgdami į Jūsų individualias naudojimo aplinkybes, suprojektuos aukščiausio našumo ventiliatorius. Energiją efektyviai vartojantys varikliai ir dažnio keitikliai dar labiau padidina efektyvumo lygį.

Patikimi ilgai veikiantys varikliai

HÖCKER POLYTECHNIK GmbH įmonės ventiliatoriai buvo nuolat tobulinami pastaruosius 50 metų – tai matyti iš jų ilgalaikio kasdienio veikimo. Tai yra solidūs ir mažai priežiūros reikalaujantys pagrindiniai Jūsų vėdinimo ir siurbimo įrangos elementai.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm