Pjaustymo / smulkinimo įrenginiai

Galingi „Höcker Polytechnik“ PHS modelio smulkintuvai yra optimalus variantas, skirtas visoms popieriaus / gofruoto kartono atliekoms ir kartoninėms tūtoms susmulkinti ir paruošti presavimui . Suvartodami nedaug energijos ir lėtai veikiančiais velenais keldami tik nedidelį triukšmą, šie įrenginiai puikiai smulkina atliekas.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Trumpas ir mažas

Galingi „Höcker Polytechnik“ smulkintuvai yra puikus ir ekonomiškas sprendimas didelių matmenų popieriaus ir gofruoto kartono atliekų susmulkinimo ir paruošimo briketuoti problemoms išspręsti. „Höcker Polytechnik“ smulkintuvai veikia pjaustymo ir plėšymo principu, kai dantytieji velenai juda skirtingais greičiais priešinga kryptimi. Ši technologija padeda sumažinti įrenginių susidėvėjimą ir skleidžiamą triukšmą , nes velenų dantys neprisiliesdami įeina vienas į kitą ir lėtai apsisuka.

Įspūdingi sprendimai

„Höcker Polytechnik“ smulkintuvų programa apima įvairius skirtingo pajėgumo modelius su skirtingais papildomais mechanizmais. Prie visų smulkintuvų variantų kuo puikiausiai galima pritaikyti kitus „Höcker Polytechnik“ gaminamus komponentus, tokius kaip specialieji, transportuojamieji ir plėšiamieji ventiliatoriai, medžiagų atskirtuvai, filtravimo įrenginiai, skirti pneumatiniam medžiagų pašalinimui, arba transportuojamosios konvejerių sistemos, skirtos mechaniniam medžiagų šalinimui. Jeigu kiltų papildomų klausimų apie Jūsų specifinę pritaikymo sritį, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime reikalingą informaciją bei konsultaciją.

Smulkinimo technologija „Untha“ – Patikimas prekės ženklas

Medienos likučiams, plastmasei, metalams ar popieriui smulkinti daugiausia naudojami „Untha“ firmos smulkinimo įrengimai, jei nėra galimybės naudoti.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm