Oro atskyrimo įranga / vėdinimo įranga

Pritaikant šiuolaikines rūšiavimo technologijas, reikalaujama turėti pajėgių ir tam tikrų dydžių ventiliacijos įrenginių bei oro separatorių. „Höcker Polytechnik“ sprendimai garantuoja patikimas gamybos proceso sąlygas ir švarų orą darbo vietose. Įeinantysis ventiliacinis oras yra 100 % gaivus oras. Dėl antrinės šilumos naudojimo galima sutaupyti net iki 50 % energijos. Mes naudojame visus oro šildymo variantus: elektrą, dujas, mazutą ir šiltą vandenį. Aušinimas vyksta tik naudojant aplinką tausojančias šaldymo priemones.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Ekonomiškumas ir saugi eksploatacija

„Höcker Polytechnik“ nuolat ieško geresnių problemų sprendimų, kurių tikslas - pasiekti kuo didesnį įrenginių našumą ir užtikrinti saugų jų eksploatavimą. Remdamiesi šiuo pagrindiniu principu, mes gaminame įrenginius, kuriuose susilieja mūsų per 45 darbo metus tyrimų, plėtros ir praktinio darbo srityse sukaupta patirtis.

Klausytis ir mąstyti

Mes Jums visada noriai ir nuodugniai patarsime. Realizacijos skyriaus inžinieriai bet kuriuo metu išklausys Jūsų projektavimo, tiekimo ir surinkimo problemas. Bendromis pastangomis įrenginių eksploatavimo vietose ieškosime Jums palankiausio, praktiškiausio ir efektyviausio sprendimo.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm