Nusiurbimo įrenginiai/ dulkių šalinimo įrenginiai

Nuo ventiliatorių ir dulkių šalinimo prietaisų veikimo priklauso bet kurio nusiurbimo įrenginio darbas. HÖCKER POLYTECHNIK pastoviai ieško geresnių problemų sprendimų, kurie orientuoti į du aspektus: didžiausias įmanomas ekonomiškumas ir eksploatacijos sauga. Pagal šį principą HÖCKER Jums gamina didelės galios ventiliatorius, savyje jungiančius žinias ir patirtį, įgautą per 50 metus tyrimų, plėtros ir praktikos.

Mūsų sistemos

Für weiterreichende Informationen kontaktieren Sie uns, wir beraten Sie gern.

Esminiai privalumai

HÖCKER POLYTECHNIK nusiurbimo ir dulkių šalinimo įrenginiai yra įvairiapusiškai panaudojami ir nereikalauja daug priežiūros. Ar mobilus, ar stacionarus – kiekvienas įrenginys pasižymi ekonomišku ir energiją taupančiu darbo pobūdžiu. Kompaktiška konstrukcija leidžia be rūpesčių prisitaikyti prie bet kokių turimos vietos sąlygų. HÖCKER POLYTECHNIK dulkių šalinimo įrenginiai standartiškai turi vibracinį valytuvą. Nepertraukiamiems gamybos procesams gali būti tiekiami dulkių šalinimo įrenginiai su suslėgto oro impulsiniu valytuvu.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.

Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.