Mobilūs dulkių ištraukimo siurbliai

Visi bendrovės „Höcker Polytechnik“ mobilieji vakuuminiai dulkių ištraukimo siurbliai yra sertifikuoti ir patikrinti pagal griežčiausius Medienos pramonės įmonių asociacijos profesinius kriterijus. Įrenginiai yra optimaliai pritaikyti vienam ar keliems dulkių šaltiniams ištraukti ir, visų pirma, yra naudojami nedidelėse bei vidutinio dydžio įmonėse orui iki 8000 m³/val išvalyti. Juos galima derinti su išpilstymo į maišus įrenginiais, rotoriniu dozatoriumi tolesnei utilizacijai arba su briketavimo presais kompaktiškam atliekų pašalinimui. Šie įrenginiai suteikia plačias naudojimo galimybes.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm