Energijos efektyvumo sistemos

Programuojamoji „Höcker Polytechnik“ valdymo įranga padeda sutaupyti iki 60 % ištraukiamųjų įrenginių, atliekų išgabenimo įrangos ir lako bei dažų rūko dulkių ištraukimo sistemų energijos sąnaudų. Sąnaudų valdymas yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinio gyvenimo uždavinių. Modernios valdymo sistemos su elektroniniu sūkių skaičiaus reguliavimu sumažina energijos sąnaudas ir sutaupo nemažai pinigų.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Energijos taupymo koncepcija

Bendrovės „Höcker Polytechnik“ išvažiuojamoji darbo tarnyba įrenginių eksploatacijos vietose fiksuoja faktinius duomenis ir klientui sudaro energijos taupymo programą. Specialiai sukurta programinė įranga apskaičiuoja taupymo potencialą. Ir, svarbiausia, ši investicija atsiperka per labai trumpą laiką.

Mažas prietaisas su didžiuliu potencialu

Kuo didesnis yra reikalingas būtinasis ventiliatorių slėgis, tuo labiau išauga sąnaudos energijos, reikalingos vienam oro kubiniam metrui ištraukti. Naudojant „Höcker Polytechnik“ dažnio keitiklius, taupymo potencialas padidėja net ir didinant slėgį dalinės įrenginio apkrovos metu. Kuo didesnis oro kiekis, bendrojo slėgio didinimas ir kuo platesnis diapazonas, tuo labiau sumažinamos sąnaudos.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm