Dažų rūko nusiurbimo įrenginiai/ paviršių technika

Jūsų gaminių paviršiaus kokybė yra Jūsų vizitinė kortelė. Dažų rūką ištraukiančios sistemos Jums padės ne tik optimizuoti gaminių paviršiaus kokybę, bet ir apsaugoti savo darbuotojus nuo kenksmingų medžiagų. „Höcker Polytechnik“ siūlo kiekvieno kliento reikalavimus tenkinančius sprendimus: nuo kompaktiško „PaintStar T“ išsiurbiamojo stalo iki išsiurbiamosios vandeniu drėkinamos sienelės su visiškai automatizuotu šlakų išvalymu. Nedidelės investicinės išlaidos, mažos netiesioginės sąnaudos ir puikūs lakavimo rezultatai.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Tinka visų poreikiams

Tinkamas standartas. Paviršiaus kokybei keliami aukščiausi reikalavimai vis stipriau nulemia šiuolaikinių gamintojų produkciją. Bendrovės „Höcker Polytechnik“ dažų rūką ištraukianti įranga visiškai atitinka tokius reikalavimus ir yra puikiai pritaikyta blizgiems paviršiams, su ta sąlyga, kad buvo tinkamai suprojektuota.

Aptarnavimas

Pradėję eksploatuoti šią įrangą, Jūs galite bet kuriuo paros metu susisiekti su „Höcker Polytechnik“ ir jos darbuotojais, nes tik nepriekaištingai veikiantys įrenginiai užtikrina netrikdomą gamybos procesą. „Höcker“ turi didelį ir tankų klientų aptarnavimo ir įrenginių techninės priežiūros tinklą.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm