Briketavimo presai

Palaidų drožlių ar dulkių sandėliavimas ir išvežimas yra brangiai kainuojantis ir pavojingas užsiėmimas dėl užsiliepsnojimo rizikos. Atsižvelgiant į perdirbtinas medžiagas, atliekų presavimas į briketus keleriopai sumažina atliekų kiekius ir tuo pačiu smarkiai prisideda prie vietos ir transporto sąnaudų taupymo. Be to, briketus galima saugiai, be papildomų problemų sandėliuoti, taigi iš tikrųjų briketavimas yra aplinką tausojantis atliekų perdirbimo būdas. Hidrauliniai briketavimo presai supaprastins saugų ir nebrangiai kainuojantį celiuliozės pramonės atliekų arba gamybos atliekų, kuriose yra metalinių sudėtinių dalių, išgabenimą bei paruošimą tolesniam perdirbimui.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Briketavimo presai

Bendrovės „Höcker Polytechnik“ briketavimo presai sukurti remiantis 45 metų pramoninių įrenginių gamybos patirtimi. „BrikStar“ serijos įrenginiai pasižymi itin kompaktiška konstrukcija ir jos derinimo su inovacinėmis valdymo technologijomis bei hidrauliniu įrenginiu galimybėmis. Šie presai užtikrina švarią ir saugią darbo aplinką bei maksimalų presavimo rezultatą.

Patirtis, keliaujanti aplink pasaulį

Bendrovė „Höcker Polytechnik“ dirba remdamasi ilgamete, daugiau nei 45 metus trunkančia darbo patirtimi, sukaupta kuriant ir gaminant beveik tūkstantį briketavimo presų bei kitų pramoninių įrenginių. Remdamasi bendradarbiavimo principais, bendrovė sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais dalijasi su savo klientais ir verslo partneriais. Be nuolatinės technologijų plėtros, „Höcker Polytechnik“ didžiulį dėmesį skiria ir techninei įrenginių priežiūrai. Su mūsų technikos skyriaus darbuotojais galite susisiekti bet kuriuo laiku ir bet kurią savaitės dieną visame pasaulyje, nes visuose svarbiausiuose regionuose, žemynuose ir pasaulio šalyse „Höcker Polytechnik“ turi savo aptarnavimo atstovybių. Mes stengiamės, kad Jūsų įrenginiai veiktų sklandžiai ir be trikdžių.

Briketai

Gamindami briketus Jūs pagaminate vertingas žaliavas, kurios, kaip pvz., briketai iš biomasės, yra labai aukštai vertinamos: 2 kg briketų iš medienos atliekų šiluminė vertė atitinka maždaug 0,9 litro skysto kuro šiluminę vertę. Metalo laužo kainos taip pat nuolat auga. Atsižvelgiant į lydinių rūšį ir plieno gaminių kainų augimą, briketuodami metalo drožles Jūs užsidirbate papildomų pajamų. Užsidirbti papildomų pajamų verslininkams padeda taip pat ir į briketus supresuotos metalo drožlės.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm