Biomasė/ medienos atliekų panaudojimas

Ypač tuo metu, vis skurdesni žaliavų ir drastiškas išlaidų padidėjimu energijos ir šilumos tiekimo yra likęs medienos ir biomasės, yra nepaprastai svarbios. HÖCKER Polytechnik turėti šiame daugiau nei 45 metų patirtį su mūsų pačių augalų ir bendradarbiavimas su žymiais partnerių sektoriuje. Nesvarbu, ar tai karšto oro šildymo sistemomis, rankiniu būdu arba automatiškai šerti karšto vandens šildymo sistemų, elektroninės saugyklos, laivo bunkeriu biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir pakrovimo sistemos, kaminų dujų dulkės, pašalinti ar kaminų sistemos - HÖCKER Polytechnik visada yra geriausias ekonominis sprendimas, ekonominius ir aplinkos atkūrimo savo gamybos atliekas.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Ilgalaikiškumas

Trečdalį perdirbtos medienos sudaro atraižos, pjovimo ir obliavimo drožlės. Šios medienos perdirbimo pramonės atliekos yra vertinga žaliava, kurią, perdirbus į briketus arba granules, galima efektyviai panaudoti kaip kurą energijos arba šilumos gavybai. Be to, galima pasinaudoti federacinių žemių parama, skiriama atitinkamų įrenginių montavimui. Tokiu būdu investicijos atsiperka jau per trumpiausią laiką.

Palanki kaina

Mažos, nesikeičiančios išlaidos už šildymą yra esminis privalumas renkantis šildymo būdą. Šį privalumą turi medienos atliekos kaip energinė medžiaga, nes gaunami santykinai maži eksploatacijos kaštai, žiūrint iš metų perspektyvos. Kaina šiuo atveju kinta beveik nepriklausomai nuo dujų ir naftos kainų, kurios dėl senkančių resursų ir didėjančio mokesčio už aplinkos teršimą ir toliau kils.

Komfortas

Likutinių medžiagų briketams arba granulėms dėl jų didelio energinio tankio reikia žymiai mažiau sandėliavimo erdvės, nei kitam biogeniniam kietajam kurui. Šis faktas įgalina be rūpesčių apsirūpinti atsargomis visam šildymo sezonui. Taip pat ir sprogimų, gaisrų ir požeminio vandens užteršimo pavojus sandėliuojant šį kurą yra žymiai mažesnis, lyginant su iškastinėmis energinėmis medžiagomis.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm