Atliekų kompresoriniai įrengimai

Projektuodami ir konstruodami kompleksišką atliekų tvarkymo sistemą, didžiausią reikšmę skiriame žinomų gamintojų ir verslo partnerių atliekų presams, stacionariai atliekų presavimo į konteinerius įrangai ir mobiliesiems presavimo konteineriams. Priklausomai nuo atliekų rūšies ir jų kiekio, naudojamos atliekų perkrovimo stotys, mobilieji presuojamieji konteineriai, stacionarūs konteineriniai presai arba horizontalūs atliekų presai. Mes užtikriname nepriekaištingą visų šių įrenginių įjungimą į
„Höcker Polytechnik“ sistemą ir jos valdymą.

Mūsų sistemos

Kreipkitės į mus, norėdami gauti papildomos informacijos. Mes mielai Jums padėsime.

Tinkamai tvarkyti atliekas

Antrinis perdirbtinų atliekų ir antrinių žaliavų naudojimas yra itin svarbus daugelio įmonių veiklos uždavinys. Siekiant sumažinti sąnaudas, būtina išmintingai investuoti. Remdamąsi ilgamete darbo aplinkos technologijų srityje patirtimi bei šiuolaikiškais technologijų plėtros ir gamybos procesais, bendrovė „Höcker Polytechnik“ gamina tokią produkciją, kuri bendrovės klientams tarnauja kaip funkcionalus ir darbo sąnaudas mažinantis jungiamasis atliekų surinkimo, presavimo ir perdirbimo elementas.

Apie viską pagalvota

Glaudžiai bendradarbiaujant su perdirbamų atliekų presavimo įrangos gamintojais ir tokius presuojamuosius įrenginius papildant „Höcker Polytechnik“ medžiagų atskirtuvais, smarkiai išauga įrangos patikimumas. Taip sukuriama energijos suvartojimo atžvilgiu optimali ir aplinką tausojanti atliekų tvarkymo sistema.

Reikia papildomos informacijos? Susisiekite su mumis.
Jūsų duomenų saugumas yra mums svarbus.

Aš susipažinau su duomenų apsaugos reglamentu ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų renkami ir saugomi elektroniniu būdu. Mano duomenys išimtinai bus naudojami tik tvarkyti ir atsakyti į mano užklausas. Pateikdamas kontaktinę formą sutinku su duomenų tvarkymu.

Pastaba: Jūs bet kada galite atšaukti savo duotą sutikimą elektroniniu paštu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

Laukeliai pažymėti * turi būti užpildyti
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm