Duomenys & faktai

  • Įkurta 1962 m.
  • Virš 55.000 įrenginių visame pasaulyje
  • Nusiurbimo ir filtravimo įrangos bei pneumatinių tiekimo sistemų, skirtų kartoninių pakuočių ir gofruoto kartono pramonei, rinkos lyderis Vokietijoje
  • 300 darbuotojų (Įskaitant dukterines įmones)
  • Iš kurių 26 kaip stažuotojai
  • Pagrindinė gamykla Hilteryje ir gausybė šalies ir užsienio filialų, techninių biurų ir gamyklos atstovybių
  • Nuosavos platinimo bendrovės Lenkijoje, Rusijoje ir Šveicarijoje
  • 2017 m. apyvarta 44 milijonų eurų (Įskaitant dukterines įmones)

Įmonės misija

Kompetencija ir kokybė
Mes savo klientams greitai ir patikimai tiekiame aukštos kokybės mašinas, įrenginius, ir pagal individualias užduotis teikiame sprendimus. Mūsų darbuotojai yra gerai apmokyti specialistai, kurie kompetentingai ir paslaugiai aptarnauja esamus ir potencialius klientus. Nuo pirmųjų projekto metmenų iki paleidimo mūsų dėmesys visuomet yra sutelktas yra naudą klientui ir jo pasitenkinimą. Mūsų tikslas yra viršyti mūsų klientų lūkesčius. Kartu mes neišleidžiame iš akių savo pagrindinių kompetencijų ir žinome savo ribas bei jų laikomės. Mes mokomės iš klaidų ir jas nuosekliai šaliname.

Ekonomiškumas ir patikimumas
Mūsų gaminiai yra "Made in Europe" – mes esame savininko valdoma šeimos įmonė su nuosavomis gamybos vietomis Vokietijoje ir Lenkijoje. Mūsų didelė nuosavo kapitalo dalis ir ekonomiška elgsena užtikrina mūsų nepriklausomumą ir lankstumą. Mes taupiai naudojame išteklius ir savo klientams siūlome puikų kainos ir našumo santykį, didelį efektyvumą ir pastoviai aukštą kokybės lygį. Sąžiningumas charakterizuoja mūsų santykius su verslo partneriais ir tarpusavyje; mes bendraujame atvirai, draugiškai, greitai ir suprantamai.

Sveikata ir sauga
Mūsų gaminiai ir sprendimai visuomet atitinka naujausius saugos technikos standartus. Darbo vietų, užduočių ir atsakomybės sričių planavimas leidžia mūsų darbuotojams išvengti sveikatos problemų. Aktyvi darbo ir aplinkos apsauga mums yra esminė tvarumo sąlyga. Mes gerbiame ir palaikome vienas kitą. Pagyrimas, pripažinimas ir gebėjimas reikšti kritiką nusako mūsų darbo atmosferą. Darbas mums teikia džiaugsmo ir mes jį atliekame su didele aistra ir sportine dvasia.

Nuolatinis tobulėjimas
Nuolatinis paslaugų, gaminių ir procesų tobulinimas yra tvirtai įdiegtas į mūsų organizacinius procesus. Tuo tikslu mes reguliariai komunikuojame su tiekėjais ir klientais, ir įtraukiame juos į vystymo procesą. Tuo tarpu dėmesys visuomet yra sutelktas ne tik į mūsų gaminių veikimą, bet ir į mažą išteklių naudojimą. Mes norime, kad visi dalyviai mus laikytu vertinga mūsų pasaulio dalimi.

This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm